Webinary Firma jest Kobietą

 

Firma jest Kobietą serdecznie zaprasza na merytoryczne webinary biznesowe!

Webinary, czyli interaktywne spotkania on-line, na których będziemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z zakresu budowania, prowadzenia i rozwijania firmy z sukcesem. Zapewnimy Wam różnorodność tematów :)

Zapraszamy na:

Merytoryczne webinary wiedzowe z Anną Kupisz-Cichosz – Model Biznesowy, Strategia skierowana na dochód, Klient bez budżetu, Wizerunek firmy, Wycena produktu, Relacje, Formy prawne działalności, Analiza finansowa. 

 

Opis webinarów wiedzowych:

 

Działalność gospodarcza a inne formy prawne – co Ci się bardziej opłaca?

Jeśli zamierzasz formalnie założyć firmę i zastanawiasz się, czy zrobić to w postaci zarejestrowania jednoosobowej działalności gospodarczej lub już zarejestrowałaś i prowadzisz taką działalność

– to zapraszam Cię na ten webinar, na którym podzielę się z Tobą wiedzą o najważniejszych blaskach i poważnych wadach, jakie niesie z sobą ta forma działania.

Co więcej opowiem Ci co warto byś wiedziała by móc się zabezpieczyć przed ryzykiem jakie nad Tobą wisi lub może zawisnąć.

A dodatkowo porozmawiamy co warto wiedzieć i jakie pytania zadawać, jeśli będziesz chciała zdecydować się na inną formę działania niż pod parasolem działalności gospodarczej!

Wszystkie aktualne informacje o cyklu znajdziesz również na wydarzeniu na Facebook’u !


Prowadząca: Anna Kupisz-Cichosz

Właściciel oraz Dyrektor zarządzająca Softway Ltd, Doradca Zarządu KTC Partners sp. z o.o. oraz Prezes Zarządu Fundacji. Sama określa siebie jednym słowem „Przedsiębiorczyni”. Jest autorką książek „Własna Firma dla Pań. Krótki kurs biznesu dla każdej z nas” oraz „Moja pasja moją firmą, czyli krótki instruktaż o tym, jak rozłożyć lub wnieść na wyżyny sukcesu własny biznes”.

Inspiruje, wspiera oraz pomaga przedsiębiorcom rozwijać ich biznesy, budując z nimi strategie rynkowe dla ich firm i pracując nad przekonaniami utrudniającymi ich wdrożenie. Jest pomysłodawczynią inicjatywy Firma jest Kobietą, w ramach której dzieli się nie tylko praktyczną wiedzą i doświadczeniem z budowania firm, ale też mnóstwem energii do działania.

Pomogła rozwinąć firmy ponad 150 kobietom, a z ponad 800 konsultowała rozwój ich biznesu.

Prywatnie jest mamą dwóch rozbrykanych chłopców i żoną przedsiębiorczego wizjonera.