Silna Przedsiębiorcza Kobieta za sterami Firmy i własnego Życia

Co to znaczy być Kobietą Orkiestrą we własnej firmie?

Czym jest sukces? I czy zauważanie go to to samo co świętowanie?

Co z tą motywacją, siłą i poczuciem sensu a raczej zwątpienia w siebie, biznes i w to co robisz?

Jak radzić sobie z lękiem, stresem i odpowiedzialnością gdy prowadzisz własną firmę?

Jak budować wiarę w siebie i w swoje możliwości generowania pieniędzy?

Jak szukać wsparcia i jak bronić się przed pseudowsparciem a nawet ostra krytyką?

To właśnie na te pytania odpowiadam w Książce „Silna przedsiębiorcza Kobieta za sterami firmy i własnego życia”. A pisząc odwołuję się nie do badań, czy teorii, nie zawsze sprawdzającej się w praktyce, lecz przede wszystkim do własnego 10 letniego doświadczenia oraz doświadczeń moich Klientek prowadzących własne firmy. 

Ta książka to próba nie tylko pokazania z czym mierzy się kobieta przedsiębiorcza lecz również propozycja różnych ćwiczeń pomagających poradzić sobie z wyzwaniami w tych ważnych obszarach dotykających bycia właścicielką firmy.

 

Zatem jeśli chcesz przeczytać o tym jak ja sobie radziłam z wyzwaniami, jakie przedsiębiorczość stawiała przede mną oraz chcesz sama zmierzyć się z nimi korzystając z mojej wiedzy i doświadczenia to serdecznie zapraszam Cię do zakupu!

Tym bardziej, że w cenie książki 44 PLN otrzymujesz dodatkowo:

 

Zeszyt Ćwiczeń w formacie PDF, gotowy do druku,

( w którym zebrane zostały nie tylko wszystkie ćwiczenia lecz również dodane dodatkowe ćwiczenia, jakich w książce nie znajdziesz!)

10 nagrań w postaci audio oraz filmu, pogłębiające każdy rozdział z książki!

(każde po ok 10 minut )

10 nagrań wprowadzających do każdego rozdziału

(każde po ok 30-60 minut)

Wysyłka na terenie Polski

wynosi 6 PLN

rejestracja-3

Jeśli zaś jesteś zainteresowana wysyłką

do krajów UE kliknij przycisk poniżej

rejestracja-3

Anna Kupisz-Cichosz

Kobieta przedsiębiorcza, współwłaścicielka i partner zarządzający Softway Ltd, doradca w zarządzie KTC Partners Sp.z o.o., prezes zarządu Fundacji z Inicjatywą.

Z wykształcenia ekonomista, psycholog, negocjator, trener, coach. Z zawodu: PRZEDSIĘBIORCA :D 

Mentorka kobiecych biznesów, doradzająca jak budować strategie rynkowe firmy skoncentrowane na realizacji celów finansowychautorka dwóch książek biznesowych

  • Własna Firma dla Pań czyli krótki kurs biznesu dla każdej z nas”
  • Moja pasja, moją firmą, czyli instruktaż o tym, jak szybko rozłożyć lub wznieść na wyżyny sukcesu własny biznes”

Pomysłodawczyni inicjatywy „Firma jest Kobietą”, w ramach której od 3 lat dzieli się nie tylko praktyczną wiedzą i 10 letnim doświadczeniem jak przeprowadzić segmentację klienta,  dobrać do niej kanały dotarcia czy ogarnąć finanse firmy ale również inspiruje, wspiera i pomaga przedsiębiorczym kobietom budować ich własne firmy.

Prywatnie jest mamą dwóch rozbrykanych chłopców i żoną przedsiębiorczego wizjonera, któremu tylko zdarza się chodzić po ziemi.

Opinia Kamili Kruk

To książka o tej części biznesu, o której wielu z nas zdarza się zapomnieć. Tyle technicznych, internetowych, prawnych i finansowych aspektów trzeba się nauczyć, że mnóstwo kobiet zapomina w tym o sobie, swoim życiu i rozwoju. A przecież nie da się prowadzić firmy w oderwaniu od siebie. Ania świetnie opisuje typowe pułapki, w jakie może wpaść każda z nas, oraz pokazuje, co zrobić, by wyrwać się z tego schematu myślenia i działania. Ta książka może znacznie ułatwić ci prowadzenie firmy i przyśpieszyć rozwój i biznesu, i ciebie, i stać się silną, przedsiębiorczą kobietą!

kamila

 

Kamila Kruk - współwłaścicielka i redaktor wydawnictwa OSMPOWER, autorka 3 książek, mentorka dla autorów książek biznesowych i rozwojowych www.wydajsamksiazke.pl

 
 

Opinia Marty Kaim

Ciekawa, inspirująca i uczciwie napisana książka. Książka dla kobiet, które prowadzą lub myślą o prowadzeniu swojej firmy i nie chcą zagubić się w nadmiarze zadań, oczekiwań i obowiązków. Zawarte w niej ćwiczenia dają do myślenia i motywują do skutecznego działania.

marta

 

Marta Kaim - mentor kobiet, coach ICF. Kobieta przedsiębiorcza, wydawca i autorka trzech książek min. "Jesteś ważna. Czas, emocje i Ty". Twórczyni programów, kursów i szkoleń, które pomagają kobietom uwierzyć w siebie i pokazują jak działać skutecznie, ale z lekkością.

Opinia Doroty Jesiołowskiej-Sołoducha

Ta książka to prawdziwe oblicze bycia przedsiębiorczynią. Po jej przeczytaniu czuję się jak po szczerej rozmowie z przyjaciółką, która dokładnie zna wyzwania na biznesowej drodze i dzieli się sprawdzonymi strategiami. Idealna dla każdej kobiety, która w świadomy sposób chce sięgnąć po niezależność.

dorota

 

Dorota Jesiołowska-Sołoducha - przedsiębiorczyni i Business Mindset Mentor
www.wolnawewlansnejfirmie.pl

 

 
 

Opinia Beaty Tomaszek

Bardzo osobista, ciepła i merytoryczna książka dla kobiet, które marzą o własnym biznesie. Czytając ją odbędziesz podróż po najważniejszych aspektach przedsiębiorczości. Będziesz miała okazję przyjrzeć się sobie dzięki licznym ćwiczeniom i skonfrontować swoje postrzeganie biznesu z doświadczeniem autorki, która bardzo szczerze pisze o blaskach i cieniach prowadzenia własnego biznesu, ale i o tym jakie wnioski wyciągnęła i jakie zmiany wprowadziła dzięki porażkom, których doświadczyła. Nie omijają one nikogo - warto o tym pamiętać zakładając własną firmę. 

W tej książce znajdziesz również  wskazówki jak radzić sobie z lękiem, który towarzyszy przedsiębiorczyniom na co dzień, jak przejść od myślenia o pieniądzach do zarabiania, jak szanować swoje prawa i jak świętować własne sukcesy! Kolejna dobra pozycja autorstwa Ani Kupisz-Cichosz, serdecznie polecam!

beata

 

Beata Tomaszek - Blogerka Kobiet przedsiębiorczych 
www.tyibiznes.com.pl

Wysyłka na terenie Polski

wynosi 6 PLN

rejestracja-3

Jeśli zaś jesteś zainteresowana wysyłką

do krajów UE kliknij przycisk poniżej

rejestracja-3

Płatność można również zrealizować tradycyjnym przelewem

W tej sytuacji do ceny książki 44 PLN należy doliczyć koszty wysyłki

Dane do przelewu:

Fundacja z Inicjatywą
Polinezyjska 6 lok. 53  02-777 Warszawa
numer konta: PL 29 1950 0001 2006 2507 1915 0002

Po wykonaniu przelewu proszę wyślij do mnie maila na adres email: kupiszcichosz@firmajestkobieta.pl z informacją o zakupie oraz danymi do wysyłki i faktury.