Warszawa 24.10.2015

 

Idąc za ciosem, po Poznaniu udało nam się wystąpić na warszawskiej edycji Festiwalu Progressteron.

Uczestniczki spotkania przepracowały temat „Prowadzenia własnej firmy z sukcesem”. Dzięki warsztatom miały okazję rozwiać wiele wątpliwości, dotyczących zawiłości biznesu oraz skierować na ścieżkę ciągłego rozwoju własną działalność i poczucie swojej wewnętrznej przedsiębiorczości.

Warsztaty zostały stworzone w uniwersalny sposób tak, aby przynieść konkretną wiedzę i wartość zarówno osobom rozpoczynającym swoją przygodę z biznesem, jak też prowadzącym firmę już kilka lat.

Po raz kolejny nasza prelegentka Ania Kupisz-Cichosz zaraziła Uczestniczki energią i własnym zaangażowaniem, zbierając pochwały za naturalność i autentyczność.

Po spotkaniu otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii, zamieszczamy kilka z nich :) :

„Na warsztat przyszłam z mętlikiem w głowie i wieloma pytaniami. Po 3 godzinach
z Anią pytania nadal mam, ale wiem gdzie i jak szukać na nie odpowiedzi. Interesujące rozmowy i kubeł zimnej wody na głowę, utwierdziły mnie w tym co chcę robić.”

„Bardzo wartościowy warsztat i dawka mega energii od Prowadzącej. Umocniłam swoje przeświadczenie, że to , co robię jest dobre i idę we właściwym kierunku. Zgłębiłam kolejną dawkę wiedzy o prowadzeniu firmy. Dziękuję za bardzo dobry warsztat.”

„Warsztat bardzo wartościowy – dużo inspiracji i konkretnej wiedzy. Bardzo dobra atmosfera. Zachęta do dalszych szkoleń w tym temacie. Polecam.”