Tomaszów Mazowiecki 27.02.2016

 

Po raz pierwszy nasza inicjatywa miała okazję pojawić się w Tomaszowie Mazowieckim. Ania Kupisz-Cichosz przeprowadziła prelekcje dotyczące budowania strategii rynkowych koncentrujących się na generowaniu dochodu w firmie, zarządzania wizerunkiem swojego biznesu, analizy finansowej i podstawowych wskaźników rentowności oraz zabezpieczenia majątku osobistego przed jego utratą w przypadku gorszej kondycji finansowej firmy czy bankructwa.

Spotkanie tradycyjnie składało się z 4 seminariów oraz moderowanej sesji networkingowej, której celem była możliwość poznania się nawzajem oraz nawiązania partnerskiej współpracy pomiędzy uczestniczkami, a nawet bezpośredniego pozyskania klienta.

Wzięło w nim udział ponad 20 kobiet, które na co dzień prowadzą własne mniejsze lub większe przedsięwzięcia biznesowe w bardzo różnych dziedzinach. Wśród nich: trenerka biznesu, główna księgowa, dyrektorka banku, dyrektorka szkoły niepublicznej, właścicielka szkoły tańca, właścicielka salonu kosmetycznego, menadżerka dużej firmy farmaceutycznej, prawniczka, doradczyni w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych, konsultantka biznesowa, negocjatorka, panie pracujące w samorządzie miejskim i powiatowym, właścicielka firmy budowlanej oraz dystrybucyjnej w branży produktów żywnościowych.

Było intensywnie i merytorycznie, liczymy na szybki powrót do Tomaszowa :)

Opinie uczestniczek:

„Bardzo dziękuję za jasne, konkretne wskazanie ścieżki. Pieniądze są potrzebne, pasję trzeba realizować, ale w sposób systematyczny, tak aby przerodziła się w efektywny biznes”
Natalia

„Pasjonująco, z bardzo dużą bazą wiedzy, energią i ciekawymi pomysłami”

„Ciekawe, inspirujące, ale też „niepokojące” spotkanie. Lubię to, że grupa jest dla kobiet, przykłady dotyczą nas-kobiet, a prowadząca jest otwarta na opinie innych osób”
Alicja