Festiwal Progressteron marzec 2016

 

Firma jest Kobietą to też inicjatywa festiwalowa, dlatego po raz kolejny pojawiła się na Progressteronie – warszawskim i poznańskim :) Gdzie na praktycznych warsztatach kolejne Uczestniczki starały się budować strategie dla swoich firm.

A opinie o tym, z jakim nastawieniem zakończyły te spotkania są następujące:

Warszawa: „Warsztat dal mi dużo do myślenia. Pokazał, że marzenia, jeśli wiemy dlaczego ich pragniemy, są warte wysiłku. Teraz wiem jak zacząć. Z kartką, długopisem i własnym mózgiem, wiem co powinnam przygotować, nad czym się zastanowić. Ania bardzo klarownie pokazała co krok po kroku mam przemyśleć.

Jestem oczarowana osobą Ani, jej przekazem i misją, którą nam przekazuje. Warsztaty dały mi więcej energii do działania i sposób w jaki mogę zrealizować wizję w swojej firmie.”

Poznań: „Warsztat prowadzony przez Anię jest świetnym doświadczeniem, podczas którego otrzymujesz ogromną dawkę energii wiedzy popartej przykładami z życia.

Jeśli nie chcesz dłużej marnować swojego życia i rozpocząć ekscytujące przedsięwzięcie, jakim jest prowadzenie własnej firmy (z sukcesem!), zachęcam do współpracy z Anią”.