Poznań 17.10.2015

 

„Jak prowadzić własną firmę z sukcesem?”
Nasza inicjatywa pojawiła się tym razem na Festiwalu Progressteron w Poznaniu, który nie po raz pierwszy gościł naszą prelegentkę Anię Kupisz-Cichosz. Spotkanie było niezwykle energetyczne i emocjonujące, Uczestniczki miały okazję poddać pod refleksję pytanie o to” Jaka jest Kobieta Przedsiębiorcza?” i podjąć konkretne decyzje odnoszące się bezpośrednio do nich i ich biznesów.

Nie zabrakło też dzielenia się wiedzą i doświadczeniami z prowadzenia własnej firmy oraz prezentacji konkretnych narzędzi i rozwiązań dopasowanych do problemów z jakimi na swej drodze spotykają się Kobiety prowadzące własne przedsięwzięcia.

Opinie naszych Uczestniczek po tym spotkaniu :) :

„Niezwykle dynamicznie prowadzone zajęcia, Ania trafia w potrzeby zgromadzonych na wykładzie. Potrafi wpleść w zajęcia konkretne narzędzia i rozwiązania dla konkretnych osób lub podać im kierunek działania.
Przez cały czas potrafi utrzymać poziom uwagi uczestników. Z pewnością wyróżnia się sposobem prowadzenia oraz ilością przekazywanej, konkretnej wiedzy spośród wielu wykładowców i trenerów.”

„Zajęcia zorientowane na potrzeby uczestniczek. Temat konkretnie sprecyzowany, krok po kroku wyjaśniony, bardzo ciekawe prowadzenie.”