Poznań 12.05.2015

 

12 maja w Poznańskim Parku Technologiczno-Przemysłowym odbyła się II konferencja inicjatywy Firma jest Kobietą o temacie przewodnim: „Jak budować, prowadzić i rozwijać z sukcesem własną firmę?”

Lokalnie konferencję wspierały organizacje: Przedsiębiorcza Kobieta, Kobieta Warta Poznania oraz Dojrzewalnia Róż. A patronat medialny objęło BusinessWoman&Life.

Konferencja zgromadziła przede wszystkim Panie, które prowadzą własne biznesy oraz myślą o ich dalszym rozwijaniu.

Konferencję otworzyła pomysłodawczyni inicjatywy oraz współwłaścicielka spółki Softway – Anna Kupisz-Cichosz , która rozmawiała z uczestniczkami o sposobach zadbania o siebie w codzienności związanej z prowadzeniem firmy, oraz poprowadziła seminarium dotyczące budowania strategii funkcjonowania firmy a następnie wdrażania jej w życie.

Kolejnym prelegentem był Marcin Chydziński coach oraz trener relacji biznesowych, który nie tylko zwrócił uwagę na potrzebę słuchania klienta oraz jego potrzeb ale również mistrzowsko zamoderował sesję networkingową dla uczestniczek.

Dorota Wiśniowska, z wykształcenia prawnik, ekonomista z zawodu makler giełdowy a obecnie współwłaścicielka firmy inwestującej w nieruchomości przejęła pałeczkę nie tylko przekonywała jak ważne jest powracanie do analiz finansowych lecz również pokazała jak wykorzystując najprostsze wskaźniki finansowej analizy być dyrektorem finansowym we własnej firmie.

Konferencję zamknęły wspólnie Dorota Wiśniowska z Anną Kupisz-Cichosz prowadząc z uczestniczkami gorącą dyskusję o sposobach zabezpieczania własnego majątku.