Rejestracja na nowy cykl webinarowy

Serdecznie zapraszam na nowy cykl webinarowy

"Bądź Dyrektorem Finansowym własnej firmy i własnego życia" 

Drugi webinar:

"Co warto wiedzieć o podatkach i innych rozliczeniach, gdy prowadzisz własną firmę?"

rejestracja:

zapisz

Dlaczego chcę zająć się tym tematem?

Doskonale wiemy, że aby firma odnosiła sukcesy niezwykle ważne jest generowanie sprzedaży, zwiększanie liczby klientów, tak by obroty firmy rosły. Jednak od jakiegoś czasu często spotykam się z sytuacją gdy właścicielki firm stają przed problemem:

"Przychody są wysokie, ale jednak nie przekłada się to na ZYSK tak jak bym chciała".

Powstaje pytanie: "Co się dzieje, przecież już niżej z kosztami nie zejdę, ceny też nie mogę wciąż podwyższać". Tak więc obroty rosną, ryzyko wpadki rośnie, a zysk nie jest tak satysfakcjonujący jak można by tego oczekiwać. To właśnie w tym miejscu pojawia się rola Dyrektora Finansowego.

To on zna odpowiedzi na te pytania i jest odpowiedzialny za to, by w firmie poustawiać wszystkie inne czynniki np. rozliczenia księgowe, wybór formy prawnej, analizę finansową, wycenę produktów, planowanie i myślenie finansowe tak, by nie blokowały rosnącego zysku!

A zatem co będzie się działo w ramach cyklu?

W ramach cyklu będę chciała razem z Wami zmierzyć się z przekonaniami, które utrudniają zajęcie się finansami we własnej firmie oraz przejęcie odpowiedzialności za decyzje księgowo-prawne. Będę chciała również podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem na czym polega  i co to znaczy być dyrektorem finansowym we własnej firmie oraz dlaczego jest to tak ważne dla odnoszenia sukcesu na rynku.

To cykl podczas którego chcę byś zobaczyła, że rozliczenia prawno-księgowe jakie towarzyszą decyzjom finansowym nie są czarną magią, a zrozumienie ich mechanizmów będzie wpływało znacząco na twoje decyzje odnośnie kierunku rozwoju twojej firmy. Dzięki temu księgowy czy prawnik staną się dla Ciebie partnerami do rozmowy a nie autorytetami, które podejmują decyzje za Ciebie czasem nieświadomie Ci szkodząc.

Po cyklu będziesz też wiedziała, jak sprawdzać czy twoja firma tonie czy nadal unosi się na wodzie i jak planować przepływy finansowe i cele finansowe, aby mogła rozwijać się coraz mocniej.

zatem zapraszam na drugi webinar cyklu

"Bądź Dyrektorem Finansowym własnej firmy i własnego życia", 

na którym:

- Podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem jakie informacje prawno - księgowe są przydatne gdy prowadzisz własną firmę

- Porozmawiamy o różnych możliwościach rozliczania sie z podatku w zalezności od wybranej formy prawnej

- Dowiesz się, na jakie "wady" w swojej jednosobowej działalności gospodarczej musimy uważać jako dyrektorzy finansowi

- I jak sprawdzić, czy działalność gospodarcza jest dla danego przedsiębiorcy opłacalna jako forma prawna na danym etapie rozwoju

Do zobaczenia na webinarze - rejestracja:

zapisz