Karol Cichosz

small-kc3a

Przewodniczący Rady Fundatorów Fundacji z Inicjatywą, Prezes Zarządu i główny udziałowiec KTC Partners sp. z o.o., Prezes Zarządu KTC Nieruchomości sp. z o.o., Członek Zarządu i współwłaściciel spółki Softway Ltd.

Absolwent Informatyki AGH w Krakowie oraz Studium Podyplomowego Efektywnego Zarządzania IT w Przedsiębiorstwie na SGH w Warszawie.

Od 2006 roku związany jest z rynkiem nieruchomości, rynkiem kapitałowym oraz instrumentów pochodnych. Uczestnik wielu projektów oraz szkoleń i seminariów z zakresu alternatywnego inwestowania na rynku nieruchomości.

Posiada szerokie doświadczenie w obszarze zarządzania strategicznego – w szczególności budowania wizerunku firmy, zarządzania usługami, zarządzania rozwojem (w tym zarządzania projektami i portfelem projektów), nadzoru (corporate governance, IT governance), transformacji, audytu, wsparcia sprzedaży, prowadzenia inwestycji w obszarze nieruchomości.  W ramach swojej kariery zawodowej realizował usługi menedżerskie, doradcze i audytowe dla największych spółek na polskim rynku z sektora telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego oraz bankowego. Pracował zarówno w dużych korporacjach (m.in. w jednej z firm tzw. „Wielkiej Czwórki”), jak i prowadził własną działalność gospodarczą oraz współtworzył nowe spółki.

Prywatnie mąż kobiety „1000 i 1” projektu realizowanego z sukcesem jednocześnie oraz tata Jeremiego i Kuby.